Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Ресурси Довiдка Оплата
Новини поштою

Керівництво

Директор_ВФ_Кузнєцов_ВВ

Кузнєцов Володимир Вікторович
Директор Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ „Укртелеком”  

   Володимир Вікторович – один із авторитетних спеціалістів телекомунікаційної галузі у Вінницькому регіоні. До приходу в Укртелеком п’ять років очолював Вінницьку філію компанії «Воля». І за цей час вдалося досягти суттєвих результатів:

  • приріст абонентської бази збільшився на 30%;
  • кардинально оновлено два Центри обслуговування в місті, що сприяли поліпшенню лояльності клієнтів;
  • запущено ключові партнерські програми з продажів послуг у регіоні;
  • успішно запроваджено масштабний проект перевірки якості підключень тощо.

   За активну і професійну діяльність Володимира визнано кращим директором 2012 року в номінації «Професіонал року» за версією СЕО Eric Franke і кращим директором 2013 року в номінації «Зірка року» за версією СЕО Zhemberi Dzhordzh.
    Свого часу Володимир працював директором магазина побутової техніки «Фокстрот», за суттєвий внесок у розвиток якого отримав нагороду «Кращий регіональний директор» 2010 року.
    Має юридичну освіту.
Особистий прийом громадян В.В. Кузнєцов проводить щомісяця у перший вівторок. Попередній запис на прийом за тел. 67-15-15


Добрий В.М., Начальник технічної служби
Добрий Валерій Миколайович
Начальник технічної служби

         Народився 16 червня 1963р. в с. Моївка Могилів-Подільського району Вінницької області. В 1995р. закінчив Українську державну академію зв’язку за спеціальністю «Автоматичний електрозв’язок». У галузі зв’язку працює понад 20 років. Розпочав свою трудову діяльність у 1988 році електромонтером  СТЗ Могилів-Подільського РВЗ, в червні 1991 року призначений інженером лінійно-технічного цеху зв’язку, в грудні 1997 року - начальником дільниці міської телефонної мережі м.Могилева-Подільського. З серпня 2000р. працював на посаді начальника цеху електрозв’язку (м. Ямпіль) Центру електрозв’язку №6 Вінницької дирекції ВАТ «Укртелеком», в 2002 році очолив Центр електрозв’язку №1 (м. Гайсин). З квітня 2008 року - заступник директора Вінницької філії ВАТ «Укртелеком» з питань будівництва. З листопада 2014 року призначений на посаду начальника Технічної служби Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком»


Перфiлова Тетяна Петрiвна
Перфiлова Тетяна Петрiвна
Начальник фінансово-економічного відділу

         Народилася 9 травня 1976 року у м. Вінниця. У лютому 2000р. закінчила Київський державний торговельно-економічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Облік і аудит" та здобула кваліфікацію економіста з обліку та аудиту. В 1994 році розпочала свою трудову діяльність у Вінницькому Головному контрольно-ревізійному управлінні України. В галузі зв'язку працює з травня 2001р., працювала на посадах економіста з планування, провідного економіста з планування, начальника відділу планування та економічного аналізу. З грудня 2003 року - заступник директора з питань економіки та фінансів. З листопада 2014 року призначена на посаду начальника фінансово-економічного відділу Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком».
 Крученюк Сергій Володимирович
Крученюк Сергій Володимирович
Начальник відділу продажів бізнес-сегменту

         Народився 14 квітня 1967 року у м. Хмільник Вінницької області. Закінчив Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю Конструювання та виробництво радіоапаратури, інженер-конструктор-технолог радіоапаратури. У галузі зв’язку працює понад вісім років. Розпочав трудову діяльність інженером - електроніком цеху інформаційних технологій, згодом був начальником сектору адміністрування мереж передавання даних та загального системного програмного забезпечення центру інформаційних технологій і технічного забезпечення. Після цього очолив Центр технічної експлуатації мережі передавання даних Вінницької фiлії ВАТ «Укртелеком». З грудня 2007 року – заступник директора Вінницької філії ВАТ «Укртелеком» з питань маркетингу та продажу послуг. З листопада 2014 року призначений на посаду начальника відділу продажів бізнес-сегменту Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком».

Давидова І.Ю.
Давидова Ірина Юріївна
Начальник відділу обслуговування масового сегменту

        Народилась 22 травня 1983 року у м. Калинівка Вінницької області. Закінчила Тернопільську академію народного господарства та отримала степінь магістра за спеціальністю фінанси, кваліфікація – економіст. У галузі зв’язку працює з 2006 року. Розпочала трудову діяльність на посаді інженера з організації виробничих процесів електрозв’язку у відділ по роботі зі споживачами, з травня 2006 р. - на посаді економіста зі збуту того ж відділу. З березня 2008 р. переведена в відділ продажу послуг бізнес-споживачам на посаду фахівця з продажу послуг. З лютого 2010 р. переведена на посаду начальника відділу роботи зі споживачами. З листопада 2014 року призначена на посаду начальника відділу обслуговування масового сегменту Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком»..


Уланський Олександр Михайлович
Уланський Олександр Михайлович
Начальник відділу підтримки бізнесу

         Народився 14 травня 1967 році у селищі Горний Читинської області в сім’ї військовослужбовця. У 1990 році здобув освіту у Сімферопольському вищому військово-політичному будівельному училищі та згодом у Вищій військово-політичній академії МО ЗСУ. Проходив військову службу заступником командира роти по виховній роботі, з 1997 року – на цивільній роботі. Понад 15 років працював у сфері роздрібної та гуртової торгівлі нафтопродуктами, починав оператором АЗС, був спеціалістом з маркетингу, заступником директора, директором підрозділу «Вінницянафтопродукт». У ПАТ «Концерн Галнафтогаз» очолював Харківську, Одеську регіональні філії по організації роботи і управління менеджерами, відділами та службами. З 2011 по 2015 рік – керівник Вінницького регіонального відділення "ОККО-Нафтопродукт" ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (Вінницька, Хмельницька, Житомирська, Черкаська області).
         З січня 2016 року призначений на посаду начальника відділу підтримки бізнесу Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком«. .Вінницька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Вінниця-050, 21050, вул. Соборна, 8

Зворотний зв'язок