Керівництво

Директор_ВФ_Кузнєцов_ВВ

Кузнєцов Володимир Вікторович
Директор Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ „Укртелеком”  

   Володимир Вікторович – один із авторитетних спеціалістів телекомунікаційної галузі у Вінницькому регіоні. До приходу в Укртелеком п’ять років очолював Вінницьку філію компанії «Воля». І за цей час вдалося досягти суттєвих результатів:

  • приріст абонентської бази збільшився на 30%;
  • кардинально оновлено два Центри обслуговування в місті, що сприяли поліпшенню лояльності клієнтів;
  • запущено ключові партнерські програми з продажів послуг у регіоні;
  • успішно запроваджено масштабний проект перевірки якості підключень тощо.

   За активну і професійну діяльність Володимира визнано кращим директором 2012 року в номінації «Професіонал року» за версією СЕО Eric Franke і кращим директором 2013 року в номінації «Зірка року» за версією СЕО Zhemberi Dzhordzh.
    Свого часу Володимир працював директором магазина побутової техніки «Фокстрот», за суттєвий внесок у розвиток якого отримав нагороду «Кращий регіональний директор» 2010 року.
    Має юридичну освіту.
Особистий прийом громадян В.В. Кузнєцов проводить щомісяця у перший вівторок. Попередній запис на прийом за тел. 67-15-15


Добрий В.М., Начальник технічної служби
Добрий Валерій Миколайович
Начальник технічної служби

         Народився 16 червня 1963р. в с. Моївка Могилів-Подільського району Вінницької області. В 1995р. закінчив Українську державну академію зв’язку за спеціальністю «Автоматичний електрозв’язок». У галузі зв’язку працює понад 20 років. Розпочав свою трудову діяльність у 1988 році електромонтером  СТЗ Могилів-Подільського РВЗ, в червні 1991 року призначений інженером лінійно-технічного цеху зв’язку, в грудні 1997 року - начальником дільниці міської телефонної мережі м.Могилева-Подільського. З серпня 2000р. працював на посаді начальника цеху електрозв’язку (м. Ямпіль) Центру електрозв’язку №6 Вінницької дирекції ВАТ «Укртелеком», в 2002 році очолив Центр електрозв’язку №1 (м. Гайсин). З квітня 2008 року - заступник директора Вінницької філії ВАТ «Укртелеком» з питань будівництва. З листопада 2014 року призначений на посаду начальника Технічної служби Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком»


Перфiлова Тетяна Петрiвна
Перфiлова Тетяна Петрiвна
Начальник фінансово-економічного відділу

         Народилася 9 травня 1976 року у м. Вінниця. У лютому 2000р. закінчила Київський державний торговельно-економічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Облік і аудит" та здобула кваліфікацію економіста з обліку та аудиту. В 1994 році розпочала свою трудову діяльність у Вінницькому Головному контрольно-ревізійному управлінні України. В галузі зв'язку працює з травня 2001р., працювала на посадах економіста з планування, провідного економіста з планування, начальника відділу планування та економічного аналізу. З грудня 2003 року - заступник директора з питань економіки та фінансів. З листопада 2014 року призначена на посаду начальника фінансово-економічного відділу Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком».


Уланський Олександр Михайлович

Уланський Олександр Михайлович
Начальник відділу підтримки бізнесу

         Народився 14 травня 1967 році у селищі Горний Читинської області в сім’ї військовослужбовця. У 1990 році здобув освіту у Сімферопольському вищому військово-політичному будівельному училищі та згодом у Вищій військово-політичній академії МО ЗСУ. Проходив військову службу заступником командира роти по виховній роботі, з 1997 року – на цивільній роботі. Понад 15 років працював у сфері роздрібної та гуртової торгівлі нафтопродуктами, починав оператором АЗС, був спеціалістом з маркетингу, заступником директора, директором підрозділу «Вінницянафтопродукт». У ПАТ «Концерн Галнафтогаз» очолював Харківську, Одеську регіональні філії по організації роботи і управління менеджерами, відділами та службами. З 2011 по 2015 рік – керівник Вінницького регіонального відділення "ОККО-Нафтопродукт" ПАТ «Концерн Галнафтогаз» (Вінницька, Хмельницька, Житомирська, Черкаська області).
         З січня 2016 року призначений на посаду начальника відділу підтримки бізнесу Вінницької філії Центрального макрорегіону ПАТ «Укртелеком«. .
Вінницька філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Вінниця-050, 21050, вул. Соборна, 8