Cто миттєвостей телефонної ери


Віктор Яблонський
ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ВІННИЧЧИНИ - 100 РОКІВ


Цією фотогалереєю ми прагнемо ознайомити відвідувачів сайту Вінницької філії ВАТ "Укртелеком" з відомиими і, здебільшого, незнайомими сторінками історії телефонного зв'язку Вінниччини. Сто років тому у Вінниці було відкрито міську телефонну мережу - розпочалася нова ера, яка поклала відлік приналежності провінційного містечка над Бугом до новітнього надбання цивілізації - телефона.

Електрозв'язок на зламі ХІХ та ХХ столітть почав тоді свою ходу по неосяжних просторах Росії в епоху імперії, і як не паракдоксально звучить це сьогодні, напевно, без першого телефона у С.-Петербурзі, Києві, Одесі чи Вінниці не настала б епоха Майкрософта.

Століття вінницького телефона в історії зв'язку строк, на перший погляд, незначний. Однак цей час увібрав у себе злети і падіння галузі, у ньому сконцентрована величезна енергія людей, котрі стояли біля витоків електрозв'язку, закладали його підгрунття та рухають інфокомунікаційні технології до нових вершин у наш час.

Матриця візуальної інформації фотогалереї "100 миттєвостей телефонної ери", яку ми спробували накласти на столітній відрізок електрозв'язку Вінниччини, сподіваюся, допоможе вам осягнути значення телефонного зв'язку, відчути і зупинити його миттєвості у столітньому бурхливому плині часу.

Цікавих відкриттів та вдалих знахідок на сторінках нашого сайту!


З найкращими побажаннями, директор Вінницької філії ВАТ "Укртелеком", кандидат технічних наук Віктор Яблонський.

1906-1941   1941-1991   1992-2000   2001-2007Вінницька філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Вінниця-050, 21050, вул. Соборна, 8