Партнерська програма

РадіоСпот™ (Wi-Fi) від Укртелекому

Вінницька обласна філія Укртелеком запрошує до співробітництва підприємства та громадські заклади для спільного впровадження послуги "РадіоСпот™" (бездротовий Інтернет за технологією Wi-Fi). Пропонуємо привабливі умови співпраці для потенційних партнерів, які спрямовані на покращення споживчих властивостей власних послуг, збільшення доходів, а також отримання прибутку від нової діяльності.

Для доступу використовуються передплачені картки«ВСЕсвіт плюс», які партнер продає за ціною, яка визначена Укртелекомом.

За реалізацію передплачених карток«ВСЕсвіт плюс» партнер отримує відсотки від вартості реалізованої кількості карток з урахуванням ПДВ.

Ставши партнером за програмою "РадіоСпот™", Ви отримаєте безліч переваг: якісний високошвидкісний бездротовий Інтернет Wi-Fi 

Укртелеком самостійно та за свій рахунок встановлює базове обладнання РадіоСпот™, створює у визначеній зоні покриття під ключ, забезпечує: отримання необхідних дозвільних документів на встановлення бездротової базової станції, створює в погодженій зоні діюче покриття "під ключ", самостійно обслуговує обладнання, надає послуги обліку Інтернет-трафіку, виготовлення скретч-карток та рекламну підтримку.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, надішліть, будь ласка, на електронну пошту:

 radiospot@vn.ukrtelecom.ua таку інформацію:

  - назва організації

  - адреса (юридична, поштова)

  - телефон, факс

  - веб-сторінка

  - ПІБ контактної особи

  - контактний телефон

  - e-mail

  - коментарі.

Або зателефонуйте до нас за телефоном 61-16-26


Вінницька філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Вінниця-050, 21050, вул. Соборна, 8