Підключення ADSL-модему до телефонної лінії

Типова схема підключення ADSL-модему показана на малюнку:

adsl_connect-01.gif


  • ADSL-спліттер розділяє частоти голосового сигналу (0,3 - 3,4 КГц) від частот, які використовуються ADSL-модемом (26 КГц - 1.4 Мгц). Таким чином, виключається взаємний вплив модему і телефонного апарату. Зовні ADSL-спліттер є невеликою коробочкою з трьома роз'ємами типу RJ-11, які позначені як «Line», «Phone» і «Modem». Телефонна лінія від міської АТС підключається до роз'єму «Line» спліттера.
    Телефонний апарат підключається до роз'єму «Phone» спліттера. І, нарешті, роз'єм «ADSL» ADSL-модему підключається до роз'єму «Modem» спліттера.

Примітка: залежно від моделі модему, роз'єм «ADSL» може бути позначений інакше, наприклад «DSL» або «xDSL» . Далі необхідно з'єднати ADSL-модем з комп'ютером за допомогою Ethernet-кабелю. Для цього Ethernet-кабель одним кінцем підключається до роз'єму «Ethernet» ADSL-модему, а іншим – до мережевої карти комп'ютера.

При використанні більш ніж одного телефонного апарату схема підключення виглядатиме таким чином:

adsl_connect-02.gif
  • Тобто, першим пристроєм, який буде підключений до телефонної лінії від АТС, повинен бути ADSL-спліттер, до якого підключається вся решта пристроїв. Інакше - кожен телефонний апарат необхідно підключати через окремий мікроспліттер:

adsl_connect-03.gif


Вінницька філія ПАТ «Укртелеком»

Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Вінниця-050, 21050, вул. Соборна, 8